ברוכים הבאים ל Components-Mart.com
עִבְרִית

בחר שפה

  1. English
  2. Français
  3. Gaeilge
  4. polski
  5. Afrikaans
  6. Magyarország
  7. Български език
  8. Italia
  9. Kongeriket
  10. Suomi
  11. lietuvių
  12. Eesti Vabariik
  13. tiếng Việt
  14. Dansk
  15. čeština
  16. Türk dili
  17. íslenska
  18. עִבְרִית
  19. Svenska
  20. ภาษาไทย
  21. Nederland
  22. Slovenija
  23. Slovenská
  24. Português
  25. español
  26. Melayu
  27. Hrvatska
  28. Deutsch
  29. românesc
  30. Ελλάδα
  31. සිංහල
  32. 한국의
  33. Maori
לְבַטֵל
RFQs / Order
Part No. Manufacturer Qty  
בית > מוצרים > מכלולי כבלים > כבלים הניתנים לחיבור

כבלים הניתנים לחיבור3223 מוצרים נמצאו

<123456789101112131415>
ICD056GVP163D-60

Amphenol FCI

ICD056GVP163D-60
תאור:ASSY CABLE FDR QSFP-QSFP
Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Amphenol Commercial (Amphenol ICC)- Amphenol ICC, חטיבה של Amphenol, הוקמה באמצעות יישור של אמפינול FCI (AFCI) ו- Amphenol IT Communications Products (AITC) מינואר 2017. חטיבת ה- ICC החדשה של Amphenol מורכבת מקבוצות Amphenol הבאות: Amphenol FCI, Amphenol מוצרים מסחריים, אמפנול במהירות גבוהה חיבורים, Amphenol מערכות InterCon, כבלים לפי דרישה, ו Amphhenol TCS. החלוקה החדשה מחזקת את טביעת הרגל של העיצוב והייצור תוך העמקת היחסים עם לקוחות Amphenol. Amphenol ICC הינה מובילה עולמית המספקת פתרונות קישוריות לשווקי המידע, התקשורת והאלקטרוניקה.
Amphenol ICC מתכננת ומייצרת מגוון רחב של מחברים חדשניים וכן מכלולי כבלים ליישומים מגוונים הכוללים שרת, אחסון, מרכז נתונים, רשתות, תעשייה, ציוד עסקי וכלי רכב. עם הנוכחות הגלובלית שלהם במו"פ, ייצור, מכירות, הם ממוקמים היטב כדי לתמוך ללקוחות בכל מקום שבו הם פועלים.

מותגים קשורים המוצר כוללים: Amphenol, Amphenol חיישנים מתקדמים (לשעבר GE חישה), Amphenol האווירית פעולות, Amphenol Anytek, Amphenol תעשייתי, Amphenol LTW, Amphenol Pcd, Amphenol RF, Amphenol סינוס מערכות, Amphenol ספקטרה רצועת, Amphenol SV מיקרוגל.

 RFQ
  • חֵלֶק#:5602-34-0142A-500
  • היצרנים:3M
  • תאור:HI ROUTABLTY INTRNAL SATA CBL AS
  • במלאי:49459
$1.701/pcsRFQ
$71.288/pcsRFQ
6A22-A0441-100.0-0 Image
  • חֵלֶק#:6A22-A0441-100.0-0
  • היצרנים:3M
  • תאור:QSFP-QSFP QDR 4CH LSZH OM2+ 100M
  • במלאי:7782
 RFQ
$7.854/pcsRFQ
6A44-B0421-004.0-0 Image
  • חֵלֶק#:6A44-B0421-004.0-0
  • היצרנים:3M
  • תאור:CABLE CX4-CX4 DDR 4CH PLEN 4M
  • במלאי:8709
 RFQ
$12.678/pcsRFQ
$445.996/pcsRFQ
$53.11/pcsRFQ
 RFQ
$27.787/pcsRFQ
10018960-P0100AULF Image
 RFQ
 RFQ
10018960-N0300AULF Image
 RFQ
$7.199/pcsRFQ
$0.907/pcsRFQ
 RFQ
$6.905/pcsRFQ
$50.901/pcsRFQ
5602-22-0142A-000 Image
  • חֵלֶק#:5602-22-0142A-000
  • היצרנים:3M
  • תאור:CABLE SATA 3.0 ST-ST 1.0M
  • במלאי:23055
$1.625/pcsRFQ
$83.451/pcsRFQ
$9.265/pcsRFQ
$40.764/pcsRFQ
$33.385/pcsRFQ
$12.423/pcsRFQ
6A44-B0421-040.0-0 Image
  • חֵלֶק#:6A44-B0421-040.0-0
  • היצרנים:3M
  • תאור:CABLE CX4-CX4 DDR 4CH PLEN 40M
  • במלאי:6762
 RFQ
1410-P-11-00-4.00 Image
  • חֵלֶק#:1410-P-11-00-4.00
  • היצרנים:3M
  • תאור:CABLE TWINAX/FLAT/SFP+ 30AWG/4M
  • במלאי:1235
$20.52/pcsRFQ
10093084-4050LF Image
$42.868/pcsRFQ
6A44-B0421-070.0-0 Image
  • חֵלֶק#:6A44-B0421-070.0-0
  • היצרנים:3M
  • תאור:CABLE CX4-CX4 DDR 4CH PLEN 70M
  • במלאי:7209
 RFQ
$248.189/pcsRFQ
$14.163/pcsRFQ
$21.296/pcsRFQ
0745460404 Image
$46.166/pcsRFQ
0887625400 Image
$0.288/pcsRFQ
$19.716/pcsRFQ
 RFQ
6A44-B0441-026.0-0 Image
  • חֵלֶק#:6A44-B0441-026.0-0
  • היצרנים:3M
  • תאור:CABLE CX4-CX4 DDR 4CH LSZH 26M
  • במלאי:6417
 RFQ
0747524101 Image
$10.011/pcsRFQ
$18.98/pcsRFQ
$33.142/pcsRFQ
FCCN410QD3C01 Image
$59.201/pcsRFQ
1002971301 Image
$26.024/pcsRFQ
$119.373/pcsRFQ
FCBN410QB1C01 Image
$109.254/pcsRFQ
 RFQ
10117949-2020LF Image
$27.815/pcsRFQ
$6.859/pcsRFQ
 RFQ
$28.023/pcsRFQ
$277/pcsRFQ

כבלים הניתנים לחיבור3223 מוצרים נמצאו

<123456789101112131415>