ברוכים הבאים ל Components-Mart.com
עִבְרִית

בחר שפה

  1. English
  2. Français
  3. Gaeilge
  4. polski
  5. Afrikaans
  6. Magyarország
  7. Български език
  8. Italia
  9. Kongeriket
  10. Suomi
  11. lietuvių
  12. Eesti Vabariik
  13. tiếng Việt
  14. Dansk
  15. čeština
  16. Türk dili
  17. íslenska
  18. עִבְרִית
  19. Svenska
  20. ภาษาไทย
  21. Nederland
  22. Slovenija
  23. Slovenská
  24. Português
  25. español
  26. Melayu
  27. Hrvatska
  28. Deutsch
  29. românesc
  30. Ελλάδα
  31. සිංහල
  32. 한국의
  33. Maori
לְבַטֵל
RFQs / Order
Part No. Manufacturer Qty  
בית > מוצרים > ערכות > סיבים אופטיים ערכות

סיבים אופטיים ערכות36 מוצרים נמצאו

<1>
1278861-2

Agastat Relays / TE Connectivity

1278861-2
תאור:TEST KIT CABLE MTRJ TO ST 50/125
Agastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity- TE Connectivity Ltd (סימול: TEL), רשמית Tyco Electronics, היא מובילה טכנולוגית עולמית של 12 מיליארד דולר. קישוריות וחיישן שלנו פתרונות חיוניים בעולם של היום מחובר יותר ויותר. אנו משתפים פעולה עם מהנדסים להפוך את המושגים שלהם לתוך יצירות & ndash; הגדרה מחדש של מה אפשרי באמצעות אינטליגנטי, יעיל ביצועים גבוהים TE מוצרים ופתרונות מוכחות בסביבות קשות. 75,000 האנשים שלנו, כולל 7,300 מהנדסי תכנון, שותפים עם לקוחות בלמעלה מ -150 מדינות במגוון רחב של תעשיות. אנו מאמינים כל קונקציה חיבורים. מוצרי המותג TE Connectivity הזמינים למשלוח מיידי ב- Digi-Key כוללים AMP, Potter & amp; ברומפילד, DEUTSCH, DEUTSCH ICT, הגנה האווירית ימית, הגנה Raychem כבל, Corcom, ALCOSWITCH, Buchanan, CGS, אלקטרון, Kilovac, Neohm, מוצרים ללא הגבלה, Schrack, OEG, סיגמא, Axicom, מדידות מדידה, Agastat, ו CITEC.
$105.912/pcsRFQ
 RFQ
$2.058/pcsRFQ
$125.407/pcsRFQ
 RFQ
VOL-0563 Image
  • חֵלֶק#:VOL-0563
  • היצרנים:3M
  • תאור:VF-45 QUICK INSTALL KIT
  • במלאי:55
$770.595/pcsRFQ
$63.725/pcsRFQ
$38.242/pcsRFQ
$4.188/pcsRFQ
$3989.081/pcsRFQ
 RFQ
$552.89/pcsRFQ
$77.168/pcsRFQ
$59.159/pcsRFQ
$37.517/pcsRFQ
8765-APC Image
  • חֵלֶק#:8765-APC
  • היצרנים:3M
  • תאור:CONNECTOR KIT SC/APC
  • במלאי:60
$724.463/pcsRFQ
 RFQ
8700-PS/APC Image
  • חֵלֶק#:8700-PS/APC
  • היצרנים:3M
  • תאור:CONN SC/APC SM900M W/8765-PS/APC
  • במלאי:6687
$5.965/pcsRFQ
$53.957/pcsRFQ
 RFQ
VOL-0573 Image
  • חֵלֶק#:VOL-0573
  • היצרנים:3M
  • תאור:VF-45 AND KEY MNTNANC CLNING KIT
  • במלאי:307
$89.04/pcsRFQ
8700-PS/UPC Image
  • חֵלֶק#:8700-PS/UPC
  • היצרנים:3M
  • תאור:CONN SC/UPC SM900M W/8765-PS/UPC
  • במלאי:6267
$6/pcsRFQ
$58.486/pcsRFQ
$106.064/pcsRFQ
 RFQ
 RFQ
2529-K Image
  • חֵלֶק#:2529-K
  • היצרנים:3M
  • תאור:KIT F/OPTIC SPLICE UNIVERSAL
  • במלאי:193
$241.683/pcsRFQ
 RFQ
$111.82/pcsRFQ
 RFQ
$94.502/pcsRFQ
$128.878/pcsRFQ
$98.372/pcsRFQ
$97.348/pcsRFQ
 RFQ
8765-UPC Image
  • חֵלֶק#:8765-UPC
  • היצרנים:3M
  • תאור:CONNECTOR KIT SC/UPC
  • במלאי:46
$749.684/pcsRFQ

סיבים אופטיים ערכות36 מוצרים נמצאו

<1>